Poker Cipleri ve Degerleri - Nereden Alinir

Poker Çipleri ve Anlamları – Poker Çipleri Ne Kadar Yapıyor? Değerleri

Poker Çipleri ve Anlamları

İskambil oyunları içinde yer alan poker birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilen bir oyun. Poker Çipleri de görüntüsü itibariyle oldukça ilgi çekicidir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan poker, kumarhane ve bu gibi benzeri yerlerde oynanan oyunların başında geliyor. Kimi kullanıcılar canlı pokeri çok sevmesine rağmen zaman, iş olanakları kısıtlı olduğu için kolaylıkla oynama konusunda sorun yaşıyordu. Bunun farkında olan ünlü firmalar özel bir tasarı hizmeti olarak pokeri sanal ortama taşıma kararı aldılar. İnternet çağında olduğumuz düşünüldüğünde iyi ki de firmalar böyle bir karar almış diyoruz. Çünkü her daim oynama fırsatı sunan hizmet milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlandı.

Poker Cipleri ve Degerleri - Nereden Alinir
Poker Cipleri ve Degerleri – Nereden Alinir

Çip Çeşitleri

Poker tek bir oyundan ibaret olmadığını ve farklı çeşitlerinin mevcut olduğunu belirtelim. Poker çeşitleri içinde en fazla tercih edilen türü Zynga poker oluyor. Zynga poker ilk piyasaya sürüldüğü zaman poker sevdalıları çok basit bir yapısı olduğunu söyleyerek bu oyundan uzak durmuşlardı. Son zamanlarda yapılan araştırma ve istatistiklere baktığımız zaman Zynga pokerin açık ara fark ile diğer poker türlerini solladığını görüyoruz. Zynga pokeri bu derece sevdiren neydi diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Zynga poker diğer türlerin aksine Facebook üzerinden oynanan bir oyun. Bu nedenle hemen hemen herkes bu poker çeşidini tercih ediyor. Zynga poker oynayabilmek için çiplere ihtiyaç var. Poker çipleri sanal ortamda oyunu başlatabilmek ve oynayabilmek için gerekli olan oyun paraları. Çipler tükendiği durumda ne yazık ki oyuna devam etmeniz mümkün değil. Bu durumda poker odalarına girmeniz de engelleniyor. Bu nedenle  çipleri alırken elinizi korkak alıştırmamalısınız ve bol miktarda çip almalısınız. Poker çiplerinin diğer oyunları oynamak için de kullanıldığını bilmelisiniz. Poker çipleri nasıl alınır kaç TL ödenir diye merak ediyorsanız sorularınıza cevap mahiyetinde bilgilendirme yapalım. İşte poker çipleri hakkında merak edilen her şey. Bu çip çeşitleri ayrıca farklı poker çeşitleri oyun türlerinde de görülür.

Poker Çipleri Nereden Alınır?

Poker oyununu sanal ortamda oynamak istiyorsanız poker sitesine ve poker çiplerine ihtiyacınız var demektir. n11 ve hepsiburada sitelerini inceleyebilirsiniz. Peki ama poker çipleri nereden alınıyor diyorsanız hemen söyleyelim. Poker oyunu oynadığınız sayfanın sağ köşesinde bilgi kutucuğu adı verilen minik bölmede nasıl çip almanız gerektiği konusunda yönlendirme yaparak çip sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra oyuna başlamadan önce sitenin ana sayfasında çip satın al gibi butonlar aktif şekilde bulunuyor. Bu şekilde de çip satın alabilirsiniz. Çip fiyatları oyunun çeşidine göre değişiklik gösterdiği için kesin bir fiyat söylemek hata olacaktır. Çip ücretini öderken birçok banka ve EFF havale yolu kullanılmakta. Dilediğiniz ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu konuda güvenilir siteler üzerinden çip satın almak yararınıza olacaktır. Çünkü bazı siteler güvenilir olmadığı gibi çip ücretini belirtilen fiyatın üstünde alarak banka hesabınızda bulunan mevcut parayı çekebilmekte. Tedbir alarak güvenilir siteler üzerinden çip alışverişini gerçekleştirmelisiniz.
Our Score